30/06/2016 – Siguldā un Ludzā uzstādīti projekta informatīvie stendi

Lai vietējiem iedzīvotājiem un arī projekta teritorijas apmeklētājiem Siguldā un Ludzā sniegtu iespēju vairāk iepazīties ne tikai ar projektu, bet arī alternatīvām biomasas izmantošanas iespējām un dabiskajiem zālājiem novados, projekta ietvaros izstrādāti un uzstādīti informācijas stendi katrā novadā.  Viens informatīvais stends (infografikas veidā) ir novietots pašvaldības iekštelpās, lai apmeklētāji  varētu iepazīties ar zāles resursu pieejamību novadā un par biomasas izmantošanas un produktu ražošanas iespējām. Savukārt otrs informatīvais stends ir izvietots pašvaldības teritorijā, un šie āra informācijas stendi informē par bioloģiski vērtīgajiem zālājiem novadā, to izplatību un kvalitāti, kā arī iespējām to uzturēt un/vai atjaunot.

 

Informatīvie stendi Siguldas novadā

  • Siguldas pagasta pārvaldē, Zinātnes ielā 7, Siguldas pagastā, apmeklētāji var iepazīties ar informatīvo stendu par zāles resursiem Siguldas novadā, to izlietojumu un par iespējām ražot dažādus produktus no zāles. Stenda elektroniskā versija lasāma šeit.
  • Otrs informatīvais stends atrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā,  stāvlaukumā pie Gūtmaņalas, Turaidas iela 2a. Apmeklētāji var iegūt informāciju par dabiskajiem zālājiem un to izplatību Siguldas novadā. Stenda elektroniskā versija pieejama šeit.

 

Informatīvie stendi Ludzas novadā

  • Ludzas novada pašvaldībā, Raiņa 16, Ludzā  apmeklētāji var iepazīties ar informatīvo stendu par zāles resursiem Ludzas novadā, to izlietojumu un par iespējām ražot dažādus produktus no zāles. Stenda elektroniskā versija pieejama šeit..
  • Otrs informatīvais stends atrodas projekta atjaunojamajā teritorijā starp Dunakļu un Mazo Ludzas ezeru. Stenda elektroniskā versija pieejama šeit.